SP Powiat Award
19 Styczeń 2020 17:51
Logowanie
Znak krótkofalarski (Call):
Hasło:
Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta? - Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? - Poproś o nowe hasło
Dlaczego warto się zarejestrować? - Przeczytaj
SQ8MXS SQ8MXS 11 tygodni Offline
admin admin 11 tygodni Offline
sp5xsl sp5xsl 28 tygodni Offline
SP8PRL SP8PRL 91 tygodni Offline
SQ9S SQ9S 111 tygodni Offline
Inne programy dyplomowe
Zamki SP
Twierdze i Forty SP
PGA
PGA
SPFF
SPPA - Wiadomość Powitalna
Dyplom SP-PA klasy podstawowej uzyskuje się za potwierdzone kartami QSL łączności lub nasłuchy przeprowadzone po 1.01.1999 roku - na KF ze 100-ma, a na UKF z 50-ma różnymi powiatami w co najmniej trzech okręgach SP, zgodnie z podziałem administracyjnym Polski. Za 100, 150, 200, 250, 300, 325, 350 i wszystkie powiaty (380) wydawane są nalepki. Jest to dyplom wyczynowy i jeden z najtrudniejszych dyplomów wydawanych przez ZG PZK, bo dla jego zdobycia wraz z wszystkimi nalepkami trzeba poświęcić wiele czasu, wymaga cierpliwości, systematycznej pracy w eterze i kosztów po­zyskiwania QSL - często direct od nie członków PZK, a to jest bardzo trudne. Na pewno warto powalczyć i posia­dać w swoim krótkofalarskim dorobku to wspaniałe trofeum. Dyplom ten jest także bardzo poszukiwanym dyplomem przez nadawców spoza SP. Warto zaznaczyć, że dyplomy wydawane przez centralne narodowe federacje krótkofalarskie, takie jak nasz związek PZK, są najcenniejszymi trofeami krótkofalarskimi w dziedzinie zdobywania dyplomów
SP Powiat Award
lista użytkowników
(members list)
Ranking: all bands / all mode
Ranking: all bands / phone
Ranking: all bands / cw
Ranking: all bands / digi
Ranking: hf / all mode
Ranking: vhf / all mode
News

Logi ADIF [15.12.2014]

  dnia 15-12-2014 19:51 | Czytań 604 Czytań

Administracja

W związku z tym iż obecnie nie mogę poświęcić na rozwój modułu tyle czasu ile bym chciał - nie pracuję nad programem przygotowującym logi do wysyłki. Coś na podobieństwo zewnętrznego programu w LOTW. Wszyscy używamy różnych programów logujących przez co dane są zapisywane w odmienny sposób. Dodatkowo każdy może oznaczenie powiatu zapisywać w różnych kolumnach logu. To wiąże się z tym iż potrzebujemy stworzyć mechanizm czyszczenia naszego logu tak by do bazy zostały zaimportowane tylko potrzebne dane. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom i chcąc troszkę uprościć procedurę wprowadzania danych mogę Wasz log zaimportować bezpośrednio do bazy danych modułu SPPA.

Wysyłasz swój log w formacie ADIF na adres sppa(a)egzaminkf.pl i w ciągu 24 godzin masz uzupełnione dane w module. Następnie już samodzielnie edytujesz niepotwierdzone pojedyncze SPPA. Plik logu nazwij swoim znakiem np: sq8mxs.adi.

Poleć tego news`a: Poleć na Facebook`u Poleć w Google+
Szybka wiadomość
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości.